Mūsų istorija

Mūsų įmonė yra šeimos įmonė, prekiaujanti madingais moteriškais drabužiais iš Italijos ir Prancūzijos. Mes buvome įkurti 1991 m., Lietuvos sostinėje, Vilniuje. Viskas prasidėjo nuo kelių parduotuvių, kurios Vilniuje pardavė moteriškus ir vyriškus drabužius bei batus. Tos parduotuvės ilgą laiką buvo gana populiarios tarp pirkėjų. 2000 m. Dėl blogos Lietuvos ekonomikos būklės buvome priversti uždaryti savo parduotuves ir pradėjome daug dėmesio skirti moteriškų drabužių didmeninei prekybai užsienio rinkose –  Ukrainoje ir Kazachstane.

Dėl gerų santykių su gamintojais, palankių sąlygų ir ilgalaikės bei aukštos kokybės patirties mados pramonėje mūsų įmonė tapo oficialiu daugelio žinomų Europos prekės ženklų atstovu ir platintoju, prekiaujančiu išskirtinai moteriškais drabužiais. Taip atsirado vardas „Fashion Service“.

Mes atstovaujame šiuos prekės ženklus: „Max Mara“, „Marian Mehlhorn“, „Charmline“, „Watercult“, „Lidea“, „Wacoal“, „Donne Da Sogno“, „Goldme“, „Eleonora Amadei“, „Sorriso“, „Hazard Couture“, „Lener“, „Diambre“, „Lincalor“, „Moretta“, „Mare“, „Ysabel Mora“, „Freya“, „Fantasie“. , Plinio Visona, Rebeka, Lisca. Mūsų įmonė dalyvauja tarptautinėse parodose Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Ukrainoje.

Mūsų darbo tikslai:

• padėti klientams rasti tinkamą produktą;

• padėti teisingai paskirstyti jūsų tikslinį segmentą;

• padėti klientui gauti prekes per kuo trumpesnį laiką;

• padėti gamintojams surasti pirkėją ir atvirkščiai.

Mūsų klientai ir gamintojai mumis pasitiki, o mes savo ruožtu stengiamės, kad visos šalys būtų patenkintos bendradarbiavimu. Sąžiningai sprendžiame konfliktines situacijas, kontroliuojame prekių kelią nuo gamyklos iki kliento. Gamintojui garantuojame lojalų klientą, o klientui – kokybišką produktą!