Keitimas ir grąžinimas

  • Internetinėje parduotuvėje įsigytų prekių keitimas/ grąžinimas

Internetinėje parduotuvėje www.fsmoda.lt įsigytą netinkančią ar nepatikusią prekę pakeisti arba grąžinti galima per 14 dienų nuo įsigijimo. Tačiau tam, kad išvengti šios procedūros, prieš perkant (ypač jei turite dvejonių dėl tinkamo dydžio ar modelio) rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų darbuotojais el. paštu fsmoda@gmail.com arba telefonu +37064630992. Mes mielai Jums patarsime ir padėsime išsirinkti.
Visgi, jei internetu pirkta prekė Jums netiko, tuomet nedelsiant informuokite mus apie tai el. paštu fsmoda@gmail.com nurodydami užsakymo numerį ir priežastį, dėl kurios norite prekę keisti / grąžinti, o mes informuosime jus apie tolimesnę procedūrą.

Per 14  dienų nuo prekės įsigijimo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

  • keisti į kitą dydį;
  • keisti prekę į kitą modelį;
  • susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. 

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
  • Prekė turi būti pateikta originalioje, nepažeistoje gamintojo pakuotėje, pakuotė ir prekė nepraradusios tokios išvaizdos, kuria buvo parduotos.
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (neištepta, nepažeistos etiketės, apsauginiai lipdukai, kiti žymėjimai, ir kt.)
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu Panerių g. 51-321, 03160 Vilnius. Siųsti galima kurjeriu, paštu, Omniva paštomatu arba pristatyti patiems darbo valandomis nurodytu adresu. Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas pirkimą įrodantis dokumentas (PVM sąskaita faktūra). Grąžindamas prekes Pirkėjas privalo nurodyti siuntėjo adresą ir tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai supakuoti ir dėl to sugadinti siuntimo metu.

Svarbu! Keičiamų/grąžinamų prekių siuntimo ir pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Nemokamo pristatymo atveju, pinigai už prekę yra grąžinami atskaičius siuntimo išlaidas.

Pardavėjas, gavęs keičiamą / grąžinamą prekę, įsipareigoja per 5 darbo dienas informuoti Pirkėją, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo.